V sobotu 2. prosince 2017 se v Lukově odehrál 4. ročník Mistrovství ČR v silovém trojboji družstev. Za náš tým tentokrát bojovali Milan Špingl, Milan Daňo, Pavel Hulák a nejmladší posila týmu Martin Prokop. Zdatným trenérem a coachem v jedné osobě se stal bohužel nyní zranění Jan Pinc. Chlapcům se zdařil  pěkný výsledek a z Lukova přivezli krásné 2.místo. Celkovým součtem 1838 wilksových bodů.

Bohužel se v této soutěži dařilo nejen ve výsledcích ale i ve zraněních, tři závodníci skončili s poraněním paže (natržený bicepsový sval) a předloktí, to z poslední disciplíny, mrtvého tahu. Jedním z těchto soutěžících byl i náš Milan Daňo. Po ošetření v nemocnici mu byl diagnostikován natržený biceps. Milan je však bojovník, který se nenechá ničím odradit. Delší regenerace a klid mu zajistí reálný návrat na soutěžní scénu.

Náš velký dík patří nejen zmiňovaným borcům ale i jejich rodinám a to především jejich partnerkám a manželkám. Díky nim, mohou sportovci trénovat a reprezentovat oddíl na soutěžích.

Děkujeme