V sobotu 9. prosince 2017 se ve Frýdlantu v Čechách konala pohárová soutěž Vision Nutrition RAW v silovém trojboji dorostu a juniorů. Závodu se účastnilo úctyhodných 77 mladých siláků. Absolutní vítězkou se v juniorkách stala naše nadaná trojbojařka Štěpánka Židová, která vytvořila ve všech třech disciplínách i v součtu národní rekordy. Dřep 140kg, tlak 82,5kg a mrtvý tah 160kg, celkový součet tak činil krásných 382,5kg. Štěpánce se tato soutěž vydařila natolik, že svým výkonem vytvořila i ženské národní rekordy v tlaku a v totalu (celkovém součtu všech tří disciplín)!

Během psaní tohoto článku jsem přemýšlela co napsat, abych Štěpánky výkon nějak vyzdvihla. Nakonec jsem ale došla k závěru, že výsledky, které předvedla, už nepotřebují jakýkoliv další komentář.

Za naší TJ přejeme Štěpánce do Nového roku hlavně zdraví a spousty sportovních úspěchů i v kategorii žen.