Ke konci října proběhlo 10. mistrovství České republiky mužů v klasickém silovém trojboji, kterého se účastnil i náš člen oddílu, Dominik Nováček. Dominik do závodu nastupoval ve váhové kategorii do 74 kg. První disciplína ve dřepu proběhla hladce, se třemi platnými pokusy, kdy se Dominikovi v konečném výsledku podařilo zapsat 205 kg.

Následoval bench press, kde Dominik zdařile zvládl plánovaný základ, a to 140 kg. Druhý pokus byl neplatný, kvůli nepatrnému nadzvednutí závodníkovi hlavy z bench press lavice. I přesto se však Dominikovi podařilo váhu 145 kg zvládnout, a tak se rozhodl zabojovat v posledním pokusu o 150 kg, což by mu zajistilo 1. místo v této disciplíně. Ačkoliv se Dominik snažil a 150 kg vytlačil, pokus byl bohužel neúspěšný.

V mrtvém tahu si závodník zatáhl 230 kg. Také padl finální pokus o 240 kg, kde se sice Dominik do poslední chvíle nevzdával, nicméně únava už byla znatelná a k platnému pokusu to bohužel nestačilo.

Přestože byla konkurence veliká, předvedl Dominik skvělý výkon s totalem 575 kg a umístil se tak na krásném 6. místě. Tímto Dominikovi gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů do budoucna.