Ve dnech 29. a 30. června 2019 se ve Frýdlantu v Čechách konal 3. ročník pohárové soutěže Vision Nutrition v silovém trojboji dorostu a juniorů RAW. Tato sportovní událost byla velmi náročná vzhledem k tropickým teplotám. Soutěž byla v sobotu zahájena slavnostním nástupem dorostenců. Tento den TJJMCHODOV reprezentovala naše soutěžící Eliška Ročárková v kategorii do 63kg dokázala vybojovat 2. místo( dřep 100kg-malá zlata medaile za disciplínu , benchpress 50kg opět malá zlatá medaile za disciplínu a Elišky osobní rekord, 102,5kg mrtvý tah stříbrná medaile za disciplínu). V trojboji dokázala Eliška nazvedat 252,5kg. V absolutním pořádí pak skončila 3. Druhým dnem soutěž pokračovala ale tentokrát v režii juniorů. Za náš oddíl soutěžil Jakub Daněk, který na své první soutěži dokázal vybojovat 2.místo v početné kategorii do 83kg a dokonce 4. místo v absolutním pořadí juniorů.(dřep 217,5kg, benchpress 122,5kg,mrtvý tah 237,5kg trojboj tak činil 577,5kg).
Oběma našim sportovcům děkujeme za vzornou reprezentaci a budeme se těšit na další výkony.