Dne  4. listopadu 2017 se za účasti 41 soutěžících odehrál v Bohumíně Českomoravský pohár mužů a žen v klasickém silovém trojboji. Náš oddíl vyslal 2 soutěžící, Terezu Koreckou a Milana Špingla. Při velké konkurenci se zadařilo Terezce vyhrát svoji kategorii a dokonce se umístit  na 2.místě v absolutním pořadí. Terezka, která mimo jiné je i studentkou medicíny,  tudíž její časové možnosti jsou velice omezené,  je nesmírnou posilou a předzvěstí úspěchu našeho oddílu. Její dominantní disciplínou je mrtvý tah,  ve kterém i nyní předvedla úctyhodný výkon,  kdy při tělesné váze 68kg dokázala zatáhnout 170kg raw.

Náš zkušený  soutěžící Milan Špingl,  dokázal vybojovat 2.místo ve své kategorii a v absolutním pořadí skončil na krásném 3.místě. Milan  se  i přes veškeré vážné zdravotní problémy,  dokázal vrátit  a to nejen mezi soutěžící ale dokonce mezi špičku českého silového trojboje. Za což mu patří náš obdiv a velký dík. Mimo jiné je i   náš nejzkušenější trenér,  který se snaží naše svěřence trénovat a motivovat k nejvyšším   úspěchům.

 Oddíl silového trojboje TJJMChodov se z 23.týmů umístil na krásném 6.místě. Děkujeme  našim reprezentantům za jejich výkony a přejeme jim do další sezony  hodně zdraví a spousty dalších úspěchů.