pod vedením cvičitelky Ivy Kolínské

KDE:  TJ JM Chodov, ul. Mírového hnutí 2134, Praha 4-Jižní Město

KDY:
Středa  17:00 – 18:00 – pilates pro mírně pokročilé
 
Cvičební pomůcky k dispozici, s sebou pohodlný oděv, ponožky (popř. s protiskluzovou podrážkou – není nutné) a dobrou náladu. 🙂
 

Více informací na:

Iva Kolínská, tel.: 420602/66 27 23, iva.kolinska@mkoptik.cz
 
Co je Pilates?
Pilatesova metoda je jedním z nejúčinnějších cvičebních programů, které se v průběhu století objevily. Ač vznikla téměř před 90-ti lety, její principy cvičení se příliš nezměnily a je stále používaná a dnes i velmi populární.
Pilatesova metoda je cvičební program na zlepšení celkového fitness pro muže i ženy všech věkových kategorií, který posílí, osvěží a přispěje k velké sebedůvěře. Je to velice intenzivně působící směs východních a západních filozofií, ovlivňující fyzickou i mentální úroveň člověka. Jsou to inteligentní pohyby s vynikajícími účinky na sílu, flexibilitu a vytvarování postavy určené pro začátečníky i pokročilé.
Cílem Pilatesova cvičení je, abyste si procvičili celé tělo pomocí zapojení svalů zpevňujících – vnitřní hluboké, které udržují polohu těla na místě a v rovnováze, a svalů pohybujících – povrchové, které jimi pohybují. Takto symetricky procvičené a současně protažené svaly zabrání svalové dysbalanci, která vede k bolestem zejména krční a bederní páteře, také k přílišnému zatížení kloubů a často i ke zranění.
Je to zdravé a posilující cvičení těla i ducha!
 
TĚŠÍM SE NA VÁS!