1.4.2023 se v TJ Chodov uskutečnil další, již 11. ročník taneční soutěže Jarní pohár děti v akci. Organizátorem této soutěže je Dům dětí a mládeže Jižní Město, který tuto soutěž zorganizoval za finanční podpory magistrátu hlavního města Prahy.  

 Taneční soutěž byla rozdělena do tří kategorií – 

A) formace převážně uměleckého zaměření
● výrazový tanec
● dětské taneční hříčky
● společenský tanec

B) formace sportovního zaměření
● zumbateams
● euroteam
● mažoretky

C) formace převážně tanečního zaměření

● disco
● street dance
● ladies dance
● hip hop
● funky
● muzikál
● balet
● jazz dance

Do soutěže se přihlásilo 146 týmů   a byla to opravdu krásná podívaná. Celkem vystoupilo během dne 1700 dětí, od 4 let až po dospělé tanečníky. Své umění předvedly jak amatérské, tak i profi taneční skupiny. Atmosféra byla velice přátelská a nabitá pozitivní soutěžní atmosférou. Každý soutěžící si odvezl upomínkovou či vítěznou medaili. Týmy obdrželi vyhlášený Chodovský koláč, diplom a vítězové poháry. Děkujeme TJ Chodov, že nám tuto soutěž umožnila uskutečnit a zorganizovat.

Monika Šemberová