V sobotu 21. října 2017 se v Nymburce odehrál Českomoravský pohár dorostu a juniorů v klasickém silovém trojboji. Soutěže se zúčastnilo 78 soutěžících, z nichž bylo 39 dorostenců a dorostenek a 39 juniorů a juniorek.

Náš oddíl silového trojboje vyslal Štěpánku Židovou. Štěpánka závodila s hmotností 62 kg a s touto váhou dokázala nazvedat úctyhodné váhy. Dřep 137,5 kg, tlak 75 kg a mrtvý tah 157,5 kg. Tato mladá, dravá sportovkyně nenechala nikoho na pochybách a s přehledem vyhrála svoji kategorii i absolutní pořadí juniorek.

Štěpánka soutěží  poslední sezonu jako juniorka , je naší velkou nadějí a věříme ,že  pokud zdraví a nadšení pro silový trojboj vydrží , je možné , že tato sportovkyně zamíchá kartami i na mezinárodní ženské  scéně.

Štěpánko, děkujeme a těšíme se na tvé výsledky v kategorii žen.